Školení

EVConsulting nabízí školení zaměřená na prodej elektromobilů.

S nevyhnutelným a překvapivě rychlým nástupem vozů poháněných elektrickým proudem přichází velké množství změn, na které je třeba se řádně připravit. Elektromobilita sama o sobě přináší hned několik změn jak v technologiích, tak samotném používání vozů.

S nastupujícími emisními normami a dalšími zvýhodněními nákupu elektromobilů je nezbytné být v této oblasti konkurenceschopný. Vzhledem k aktuálnímu negativnímu pohledu na elektromobilitu, který v současné ve společnosti je, bude bez kvalitně proškolených prodejců obtížné v této oblasti uspět.

Proto poskytujeme školení Vašich prodejních týmů v této oblasti. Školení jsou vždy postavená na míru Vašim potřebám, ale vždy je spojují následující prvky:

Postavená na reálných zkušenostech
Předáváme zkušenosti nasbírané během bez mála tří let v prodeji ve společnosti Tesla Motors a celkově pěti letech používání nejrůznějších elektromobilů v každodenním životě.

Vždy aktuální 
Elektromobilita je aktuálně jedním z nejrychleji rostoucím odvětvím ve světě technologií. Proto je velmi důležité, aby informace, které budou Vaši prodejci získávat, byly vždy aktuální a přesné. Od informací o nabíjecí infrastruktuře, přes novinky ve světě baterií, až po aktuální vývoj v autonomní dopravě.

Podložená reálnými a použitelnými zdroji 
Ohledně elektromobility a udržitelné dopravy se v současné době šíří různé informace. V našich školeních používáme pouze podložená data, na základě kterých dostane Váš tým jistotu a sebevědomí v následné komunikaci se zákazníkem.

Zodpoví všechny nejčastější otázky při koupi elektromobilu  
V procesu prodeje elektromobilů se Vaši prodejci budou setkávat se stále stejnými otázkami. Naše školení poskytne odpovědi i na ty nejsložitější otázky tak, aby mohlo dojít k úspěšnému prodeji některého z Vašich elektrifikovaných modelů.

Pro získání nabídky školení nás neváhejte kontaktovat přes tento kontaktní formulář.