POI

Přídání Vaší nabíjecí stanice do nejdůležitějších databází a mapových podkladů

Dejte o Vašem podniku lépě vědět. Rádi vám a vašemu podniku zajistíme zviditelnění v podobě zanesení vaší nabíjecí stanice do navigací ve vozech a mobilních aplikacích. O vaší nabíjecí stanici se tak dozví více než 300 000 majitelů elektromobilů po celé Evropě.

Umíme přidat vaši nabíjecí stanici jako Point of Interest do mapových podkladů, které využívají navigační systémy všech největších automobilek – např: BMW, Audi, VW, Škoda, Mercedes-Benz, Nissan a další. Dále přidáme vaši nabíjecí stanici do navigací a mapových platforem jako například Becker, Garmin, Hubject, ChargeMap a další.


Co je to Point of interest?

POI je typ zvýraznění specifického bodu na mapě, který lze samostaně vyhledat a třídit podle kategorií. Jednou z kategorií jsou také nabíjecí stanice.

Jak mi vytvoření POI pomůže?

Díky zanesení nabíjecí stanice do všech důležitých databází, dostanou majitelé elektromobilů příležitost dozvědět se o Vašem podniku přímo v navigaci vozidla nebo v některé z mobilních aplikací. Váš podnik se tak dostane blíže k více než 300 000 řidičům a toto číslo každý den stále rychleji narůstá.

Kde všude se moje nabíjecí stanice zobrazí?

Máme exkluzivní příležitost zanést Vaší nabíjecí stanici do následujích platforem:

  • Navigační systémy těchto automobilek:

Alfa Romeo, BMW, Citroen, Chevrolet, Chrysler, Fiat, Honda, Hyundai, Infiniti, Jaguar, KIA,      Lancia, Land Rover, Maserati, Mazda, Mercedes Benz, Mitsubishi, Nissan, Opel, Peugeot, Renault, Seat, Škoda, Subaru, Vauxhall, Volvo, VW

  • Výrobci těchto navigačních systémů:

Becker, Garmin, Alpine, Pioneer, VDO

  • Ostatní mapové aplikace a platformy:

Google maps, ChargeMap, GoingElectric, Lemnet, Open Charge Map, Oplaadpalen, Moovility, ChargeNow, Hubject

Pro koho je tato služba primárně určena?

Služba přidání nabíjecí stanice je určena pro podniky, které jsou vybaveny nabíjecí stanicí pro elektromobily. Nejvhodnější je tato služba pro podniky, které fungují v oboru služeb – hotely, restaurace, nákupní centra a další.

Jak mám postupovat v případě zájmu o tuto službu?

Je to jednoduché – stačí poslat požadavek o přidání nabíjecí stanice na email info@evconsulting.cz nebo kliknout na tlačítko níže. Obratem obdržíte formulář, do kterého zadáte všechny důležité informace o nabíjecí stanici a Vašem podniku. Následně Vám pošleme fakturu a po uhrazení bude Vaše nabíjecí stanice přidána do všech zmíněných databází do tří pracovních dnů.

Kolik tato služba stojí?

Přidání stanice do databazí stojí 3990 Kč.

Kdy se moje nabíjecí stanice v mapách zobrazí?

Vaši nabíjecí stanici zaneseme do databází do tří pracovních dnů od zaplacení. U online platforem uvidíte nabíjecí stanici téměř ihned. Co se týká navigací v jednotlivých automobilech, tak záleží, jak často jsou u daného vozidla mapové podklady aktualizovány.

Mám zájem o registraci mé nabíjecí stanice

Služba registrace nabíjecí stanice do databází mapových podkladů se řídí všeobecnými obchodními podmínkami