O nás

Jmenuji se Antonín Kašík a elektromobilitou se zabývám již více než pět let. Moje začátky v této oblasti jsou spojeny se založením a provozem internetového blogu GoingElectric.cz, který mi dal obrovské možnosti zkoušet prakticky všechny elektromobily, které byly na českém trhu dostupné.

Tento projekt mi pomohl k tomu, abych se stal druhým českým zaměstnancem společnosti Tesla Motors v oblasti prodeje. Na začátku jsem pracoval pro prodejnu Tesla ve Vídni v Rakousku, odkud jsem měl na starosti prodej nových vozů Tesla všem českým a slovenským klientům. Mé působení v Tesle skončilo několik měsíců poté, co jsme v druhé polovině roku 2019 otevřeli první českou pobočku v Praze a dosáhli tak předem stanoveného cíle. Dva a půl roku v této společnosti mi dalo obrovské množství zkušeností v oblasti elektromobility, které jsem nyní připraven předávat dál.

V současné době se zabývám školením prodejců elektromobilů a poradenstvím v tomto odvětví. Udržuji si podrobný přehled ohledně nových elektromobilů přicházejících na trh, situace v oblasti nabíjecí infrastruktury, vládních pobídek pro nákup těchto vozů a technologiemi spojenými s elektromobilitou.


Antonín Kašík, Kounicova 508/52, 602 00, Brno – Ponava, IČO 09328041,
Fyzická osoba (neplátce DPH) zapsaná v Živnostenském rejstříku v Brně od 10.7.2020