Operátor/ka

Jste bez zkušeností a chcete začít budovat svou kariéru v obchodním týmu? Láká Vás práce v call centru a nechcete při tom obtěžovat lidi, kteří nemají zájem? Staňte se součástí našeho týmu, který volá stálým klientům a nebo novým klientům na základě projeveného zájmu.

Požadavky:

- Přátelská a proklientsky orientovaná osobnost
- Uživatelská znalost práce na PC
- Schopnost pohotově reagovat a nabídnout alternativní řešení
- Velmi dobré komunikační dovednosti
- Orientace na cíl a dosažení výsledků
- Ctižádostivost a touha být tím NEJLEPŠÍM
- Praxe v komunikaci po telefonu či prodeji výhodou, nikoliv však podmínkou (vše, co budete pro práci potřebovat, vás rádi naučíme)

Nabízíme:

- Profesní ROZVOJ a získávání kvalitních obchodních zkušeností
- Pracovní příležitost pro absolventy, kteří chtějí začít budovat svou kariéru v obchodním týmu
- Možnost zdokonalení se v komunikačních a prodejních dovednostech
- Kompletní zaškolení v oblasti komunikace i prodeje
- Fixní mzdu plus bonusy z prodeje
- Pracoviště v centru Prahy

Náplň práce:

- Telefonické kontaktování stálých klientů
- Telefonické kontaktování nových klientů, kteří předem projevili zájem
- Poskytování informací o nabídce a našich produktech
- Administrativní činnost související s chodem call centra

Pro více info nás kontaktuje přes kontaktní formulář popř. na mail info@EVConsulting.cz